Reklam
Sabit Reklam
Tavsiye Oyunlar
Tavsiye Programlar
Reklam
En İyi Ücretsiz Programlar

Ücretsiz Video İndirme Yöneticisi

Ücretsiz Video İndirme Yöneticisi

Ücretsiz video indirme yöneticisi ingilizce ismi olarak Free Download Manager ile videoları ve dosyaları kolayca indirebilirsiniz.

Bu program ile istediğiniz bir videonun bağlantısını(URL) kopyalayıp yapıştırarak belirttiğiniz video kalitesine göre indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Örnek olarak Youtube'dan beğendiğiniz bir videonun URL'sini almak için yukarıdaki URL'yi kopyalayıp (bknz: https://www.youtube.com/watch?v=MZTEgINSeXw) programdaki + işaretine tıklatıp yapıştın ve belirttiğiniz kalitede indirin.

Programın ücretsiz ve Türkçe olması da ap ayrı bir artı sağlıyor. Hem kullanış bakımından hem işlevsellik bakımından ideal bir program denebilir.

Benzer bir program olarak EagleGet programıda çok kullanışlı ve işlevsel bir program ancak EagleGet kullanış bakımından Free Download Manager'e göre biraz daha iyi olmasının yanında 250GB gibi bir sınırı ve bu sınır sonrasında satın alma işlemi istemekte.

Sürekli olarak yani 250GB geçmeyecek şekilde indirmeler yapıyorsanız EagleGet programını önerebiliriz. Ancak işinizi FDM ilede halledebilirsiniz.

Programı Sağ'tıklayıp Buraya Çıkarın.

Set'up'ı Yönetici Olarak Çalıştırın.

Next ile ilerleyip Antlaşmayı Kabul edip tekrar ilerleyin.

Sonraki aşamada işaretli kutucakların işaretini kaldırıp

İlerlemeye devam edin.

Free Donwload Manager Guvenle indir

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz:

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:
Güvenle İndir © 2014